ثبت مشاور

دانلود بازی Gorogoa و آشنایی با محیط بازی

تاریخ : 1399.03.26
نظرات : 0

گیم کینگ : بازی Gorogoa یا گوروگوا ، یک تکامل ظریف از سبک پازل است که از طریق داستانی زیبا و دست ساز توسط جیسون رابرتز طراحی شده است . پازل  Gorogoa یا گوروگوا منحصر به فرد است ، از پانل های مجلل و مصور تشکیل شده است که بازیکنان به روش های تخیلی برای حل پازل ها ، در هرقسمت بازی ، چند مورد روش را باید ترکیب کنند تا موفق شوند. این بازی بی عیب و نقص ساده ، تقریبا رضایت بازی کنان Gorogoa یا گوروگوا را تامین کرده است.

بازی GOROGOA

 

Gorogoa یا گوروگوا فقط یک بازی نیست بلکه یک اثر هنری است که از طریق تصویر سازی های پر روح ، جذاب شده و دارای مکانیزم و پیچیدگی های جالبی است.

 

تصاویر موجود در بازی ، بصورت تقریبا دقیق با جزئیات ترسیم شده اند و به طور کلی ، بازی Gorogoa یا گوروگوا محیطی بسیار جذاب دارد. 

 

اغلب افرادی که Gorogoa یا گوروگوا را باز کرده اند ، از آن راضی بوده اند و اگر ایرادی بوده ، راجع به اینکه Gorogoa یا گوروگوا چالشی است که زود در مرحله بعدی ، چالش سنگینی را بکار برده است . 

 

نمایش بازی GOROGOA

 

نظرات کاربران در گوگل پلی و اپ استور ، تا 94 درصد ، رضایت از محیط بازی Gorogoa و همچنین گرافیک و تصویر سازی چالش Gorogoa یا گوروگوا را در بردارد . 

 

بنابر این توضیحات ، پیشنهاد میکنیم اگر علاقمند به بازی هایی هستید که فکر و ذهن شما را درگیر کنند ، بازی Gorogoa یا گوروگوا را دانلود و نصب نمایید.

دانلود بازی GOROGOA از گوگل

 

 

برای نصب بازی Gorogoa یا گوروگوا ، این بازی را از لینک زیر دانلود کنید و یا به گوگل پلی و یا اپ استور ، مراجعه نمایید .

 

حجم بازی Gorogoa یا گوروگوا : 96M

 

سیستم اندروید مورد نیاز برای بازی Gorogoa یا گوروگوا  : 4.1

 

دانلود بازی GOROGOA از گوگل برای اندروید

 

در بررسی بازی GOROGOA Gorogoa یا گوروگوا ظرافت های Gorogoa یا گوروگوا  یک موفقیت چشمگیر در طراحی را نشان می دهد.

جیسون رابرتز Gorogoa یا گوروگوا را از یک قطعه نمایشی زیبا و ظریف طراحی کرده است .
با حرکات کاشی و سنگ ها و اشیاء و اشخاص ، و بزرگنمایی داخل و خارج صحنه و نحوه چیدمان آنها ، کاملا ظریف و همه جزئیات ، به نسبتا رعایت شده است.
Gorogoa یا گوروگوا یک بازی بسیار بلند پروازانه و کاملاً زیبا در مورد دنیای داستانی است تا پسری را با یک کاسه به سمت میوه هدایت کند.

 

مجموعه ای از کاشی های دیواری را تصور کنید که الگوهای پیچیده آن بطور کامل در راستای ایجاد خطوط عایق بندی شده و جلوه های نوری عجیب و جذاب قرار داده شده است. این دقت و ظرافت همان چیزی است که رابرتز در کل داستان دارد. تکه های فضای داخلی و خارجی کاملاً مطابقت دارند ، بدون اینکه به نظر برسند .

 

آموزش بازی GOROGOA

حسی که به هنگام بازی کردن ، به فرد دست می دهد ، توسط زیبایی شناسی پشتیبانی می شود . یک سبک تصویرگری که به یک پالت کم رنگ و یک ریاضت کلاسیک متصل می شود و با نقاشی های معماری دقیق که آثار باستانی را با خطوط تمیز و بی انتها به نمایش می گذارد.

خود داستان چارچوبی جالب و مبهم است که از طریق آن می توان به ایده تکرار الگوها پرداخت .

 

در آپدیت های بازی ، بازی Gorogoa یا گوروگوا کامل شده و جذابیت بیشتری دارد .

 

در آپدیت جدید ، می توان کاشی ها را روانتر از قبل حرکت داد و مسا ئل را حل کرد. این باعث می شود تا فرد تمرکز خود را روی داستان بگذارد و لذت بیشتری از بازی ببرد .

 

می توانید بزرگنمایی کنید ، حرکت به بالا ، پایین ، چپ و راست داشته باشید و بعضی از کاشی ها را می توان در بالای یک لایه ، قرار داد . 

گوروگوآ با سازوکارهای زیبا و ظریف پایداری شما را پاداش می دهد.

 

دانلود بازی GOROGOA

 

 

 

 

 

دسته بندی :  بازی موبایل

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا