ثبت مشاور

ساخت بازی جنگ ستارگان با حالت داستانی جالب

تاریخ : 1396.05.09
نظرات : 0

گیم کینگ : یکی از مواردی که بیشتر افراد را در خصوص بازی در دست ساخت Star Wars Battlefront 2 هیجان‌زده کرده، نه تنها بخش داستانی تک نفره آن، بلکه این است که این بخش گوشه‌ای از داستان‌ها و روایت‌های جدید سری محبوب «جنگ ستارگان» خواهد بود. مطمئناً با توجه به بخش چند نفره‌ای که در قسمت قبل این سری مشاهده کردیم، بی‌شک اینبار شاهد بخش چند نفره بزرگتر و بهتری خواهیم بود؛ اما دلیل اصلی مجذوب شدن بازیکنان به این بازی، بخش داستانی آن است. البته، مسئولیت خلق داستانی جدید با محوریت داستان‌های «جنگ ستارگان» کاری بس بزرگ است.

 

 

 

جنگ ستارگان

 

استیو بلنک (Steve Blank)، مدیر اجرایی خلاق لوکاس فیلم (Lucasfilm)، احساس می‌کند که خلق داستانی جدید در سری «جنگ ستارگان» کاری بسیار دشوار و سخت خواهد بود چراکه این سری از افسانه‌هایی گسترده بهره می‌برد و داستان کلی بسیار گسترده و چند لایه‌ای دارد. بلنک بیان داشت که هنگامی که استودیوی EA Motive با ایده روایت داستانی جدید نزد آن‌ها (لوکاس فیلم) آمد، آن‌ها به سرعت این ایده را پذیرفتند و کار بر روی آن را آغاز کردند. بلنک در گفتگو با وب‌سایت «گیم‌اسپات» در این باره اظهار داشت:

این که هر داستانی به خودش وابسته باشد اما احساس گردد که ارتباطاتی با کهکشانی بزرگتر دارد، همیشه هسته اصلی کار تیم مدیریت داستان‌های [جنگ ستارگان] است. ما همیشه می‌خواهیم که انگیزه‌ای معنی دار به شخصیت‌هایی قانع کننده بدهیم تا بازیکنان احساس کنند که نیروی محرکه اصلی آن‌ها چیست. البته ما به لایه‌های مختلف داستان‌های جنگ ستارگان نیز توجه می‌کنیم – [داستان‌های جدید] باید در جدول زمانی [این سری] جای بگیرد و مکان‌های مناسبی برای آن در نظر گرفته شود و رویدادهایی که تجربه می‌کنیم نیز به یکدیگر مرتبط باشند. گاهی اوقات این کار بسیار چالش‌برانگیز است چراکه ایده‌های زیادی برای توسعه مفید هستند. اما زمانی که استودیوی EA Motive با این ایده و چشم‌انداز جدید نزد ما آمد… این مهم واقعاً عالی بود و ما می‌خواستیم که بدانیم چگونه باید با یکدیگر بر روی آن کار کنیم.

بازی مورد انتظار Star Wars Battlefront 2 در روز جمعه ۲۶ آبان ماه سال جاری (۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد. در راستای دیگر اخبار مرتبط با این بازی، اخیراً سازندگان Star Wars Battlefront 2 مدعی شده‌اند که ترسی از رقابت این بازی با عناوینی نظیر Destiny 2 و Call of Duty: WWII ندارند. همچنین جدیدترین تریلر انتشار یافته از این بازی در جریان رویداد D23 2017 بر روی توضیحات سازندگان درباره داستان آن تمرکز دارد 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تیخبر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


فیلم و سریال تصادفی


کلید واژه ها :
بازیهای داستانی
دسته بندی :  مقالات

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا