ثبت مشاور

افزایش هزینه پلی استیشن پلاس توسط سونی

تاریخ : 1402.12.03
نظرات : 0

گیم کینگ : سال پیش سونی اعلام کرد که می خواهد قیمت اشتراک پلی استیشن پلاس در ایالات متحده را از 49.99 دلار به 59.99 دلار افزایش دهد ؛ درست هم قیمت سرویس طلایی ایکس باکس. امروز نیز شرکت اعلام نمود قصد دارد برای افزایش هزینه در دیگر مناطق اقدام کند.

 

پلاس

 


براساس خبرگزاری، بهای پلی استیشن پلاس در اکثر محدوده ها جهشی به خود خواهد دید. کاربران انگلستان باید از این پس به جای 39.99 یورو، 49.99 یورو بپردازند. همچنین قیمت برای ساکنین اروپا از 49.99 یورو به 59.99 یورو تغییر خواهد کرد. در 31 آگوست مصادف با 9 شهریور، قیمت های جدید به جای قیمت های کنونی خواهند آمد. در قاره آفریقا نیز از 749 رند به 899 رند افزایش خواهد یافت. قیمت قاره آفرقا و آمریکا (با در نظر گرفتنمالیات بر ارزش افزوده ) به شکل خاصی (و عجیبی!) دقیقا یکی است.شرکت سونی با تغییر ارزها، قیمت ها را تغییر می داد ولی این بار بدون قید هیچ دلیلی، چنین کاری را انجام می دهد.
 
مایکروسافت هم در سال پیش به خاطر تغییرات ناگهانی در ارزها، هزینه سرویس طلایی ایکس باکس را بالا برد . سونی می گوید افرادی که عضو این سرویس باشند، Just Cause 3 ،Assassins Creed: Freedom Cry و دیگر بازی ها را در ماه آگوست رایگان دریافت خواهند کرد. این سرویس در پلی استیشن ویتا، پلی استیشن 3 و 4 در دسترس است که به گیمرها اجازه می دهد از بازی های چند نفره لذت ببرند.

 

 

 

 

 

 

 

ایتی رسان

کلید واژه ها :
اشتراک پلی استیشن
دسته بندی :  بازی PS

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا